• Adres Folkart Kuleleri 47B/2601, Izmir, Türkiye
  • E-mail info@bekatos.com
  • Telefon +90 536 985 14 95
Yönetim Sistemleri

Özel yazılım geliştirme, rekabetçi bir ortam elde etmenin bir yoludur.Bekatos, özelleştirilmiş kaliteli yazılımları güvenilir ve hızlı bir şekilde planlamak ve teslim etmek için özel yazılım geliştirme hizmetleri sunar.

Kurum çapında süreçleri otomatikleştiren ve departmanlar arası bilgi akışlarını kapsayan ve ayrıca müşteriler, satıcılar ve ortaklarla yapılan işlemleri de içerebilen yazılımlar oluşturuyoruz.
Kuruluşunuzdaki belirli bir departmanın ihtiyaçlarını karşılamak için kitlesel pazardaki ticari veya ücretsiz yazılımlarla karşılanmayan özelliklere sahip yazılımlar oluşturuyoruz.
images
Images

Yazılım Danışmanlığı

Konuyla ilgili uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve olası özel yazılım çözümleri üretecektir. Teknikler ve mimari tasarım konusunda tavsiyelerde bulunacaklar, ayrıca kaba bir zaman ve maliyet tahmini sağlayacaklar.

Images

Uçtan Uca Yazılım Geliştirmeleri

186 / 5.000 Çeviri sonuçları İlk ihtiyaç analizi ve gereksinim mühendisliğinden yeni yazılım çözümünün uygulanmasına ve benimsenmesine kadar tüm yazılım geliştirme döngüsü boyunca sizi destekleyeceğiz.

Images

Eski Yazılım Modernizasyonu

Daha fazla çeviklik ve verimlilik elde etmenize yardımcı olmak için eski çözümlerinizi modern teknolojiler ve mimari kalıplarla yeniden kodlayabilir veya yeniden tasarlayabilir, bunları bulutlarına taşıyabilir, erişimlerini ve işlevlerini genişletebilir ve daha fazlasını yapabiliriz.

images
Neden Bekatos ?

İş Başarınızı Teknoloji İle Arttırıyoruz

Dünyanın her yerindeki müşteriler için yazılım uygulamaları ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
Yazılım Çözümleri

Web Çözümleri

SEO Analizi